Sveiki. Pirmasis pusfinalis Nicoje ir čia praeitų metų čempionas Almagro mėgins pereiti mano nuomone šiemet turėsiančio tapt čempionu prancūzo Simono barjerą. Abu žaidėjai šiais metais rodo gerus rezultatus ant molio. Almagro yra tipinis gruntovčikas, tačiau perlipus nuo hardo šiais metais taip nieko ir nepasiekė. Monte Karle R16 krista prieš Wawrinką, Barselonoj R16 prieš Raoničių, Madride R16 prieš Ferrerą (nors praktiškai turėjo tą mačą kišenėj), Romoj R16 prieš Berdychą. Atvaręs į Nicą pasitvarkė du lavonėlius Vasseliną po dviejų įtemptų setų ir vakar Darcį. Žaidėjas labai nestabilus. Problemos su nervais labai dažnai jam pakiša koją.
Apie prancūzą jau esu rašęs ne kartą ir daug nesikartosiu. Tai žaidėjas pastoviai žaidžiantis antru numeriu. Kamuoliuką po kortą gali mušinėt be perstojimo, labai sunku pramušt prancūzą prie galinės linojos. Žaidėjas neturintis stipraus servo ir tai nėra jo pagrindinis ginklas. Žaidimas remiamas provokuojant priešininko klaidas.
Šiandien ispanas turės daug rizikuot mėgindamas pramušt prancūzą. Už nugaros prancūzui bus savo sienos ir savi žiūrovai. Mėgsta Gillis žaist Prancūzijoj ir tai jau ne kartą įrodęs.
Linijos manau turėtų būt lygios, o Almagro favoritas vien dėl to jog praeitais metais čia laimėjo. Kiekvienas mačas - nauja istorija, todėl po gražaus mačo tikiuosi prancūzą išvyst finale, sėkmės
- Balsų: 24
Komentarai (6)