Statau už tai,kad Šiškauskas imes daugiau tašku už Jasikevičiu,nes manau,kad Šiška gaus daugiau žaidimo laiko ir šeip Šiškauskas dabar mano manymu yra geresnioje formoje už Šara.Manau gana idomu bus stebėti abieju Lietuvių dvikova.Kuria mano nuomone laimės Šiškauskas.
- Balsų: 3
Komentarai (0)