Sveiki. Lkl kovos del treciosios vietos. Cia renkuosi saules miesto pergale. Rudupis serijoje iki triju pergaliu pirmauja 0-2,taigi siaulieciams nebera kur trauktis norint dar pakovoti del medaliu. Prienuose i siauliecius buwo nesmagu ir ziureti, tikiuosi po tu rungtyniu Sireika gerai pamustravo savo aukletinius. Siaulieciai namuose gal nugaleti tiek ryta,tiek zalgiri taigi prieniskiai ne siena. Praejusi karta siauliai namuose rudupiui nusileido po atkaklios kovos paskutinemis sekundemis,beja tada prieniskiai puikiai pataike tritaskius. Snd tikiuosi gero namu komandos pataikymo,gal net ir geresnes ginybos,ko pasekoje turesime pergale. Sekmes statantiems😉
- Balsų: 55
Komentarai (3)