Pradekim nuo prancuzo,i popieriu paziurejus lyg neblogai,estorilo finalas skamba gerai ,taciau paziurejus ka reikejo nugaleti i ji patenkant tai beveik ir anos savaites ch stipresniu varzovu butume surade..antra manau prancuzo mintys tikrai dar ne cia ir jo pagrindines kovos ir motyvacijos laukia sekanciuose turnyruuose..( tikrai zinau kad cia mastersas jei kam kils abejoniu) trecia jei prancuzas nera pilnai atsidaves turnyrui ir jo motyvacija bent kiek silpnesne zengiant i korta iskarto galima laukti net ir sutriuskinimo (toks jau tas charakteris surininko) ir todel renkuosi ne tik brazilo pergale bet ir sausa setu rezultata..brazilas keistas tipelis,nieko nepridursi,lyg toks stilius noriu zaidziu noriu nezaidziu,banguoja jopapa,davis cup cirkinosi su falla paskui sudorojo giraldo,monte carlo startas super pirmi du susitikimai uztikrinti ir nugalimas sausai netgi ferrer ir iskarto bimt pralosiama lygiai taip pat sausai haase,zodziu keistas bet idomus..turi didele motyvacija ir nemaza kraiti tasku reikia apginti nes pernai brazilas cia zibejo ir netgi turejo visus sansus (realius sansus) nugaleti tuo metu fantastiskai zaidusi djoka,pries tai nukaltos dvi top8 raketes,zodziu tokio zygio gal ir nesitikiu siemet bet pirmaji barjera turi eiti gana lengvai,o kad jis ta gali padaryti man nekyla abejoniu,plius tikrai zinau ( nors nepazystu asmeniskai ) jog cia jis pergaliu tikrai labai nores , o kad kai nori jis jas gali skinti as esu tikras...ir varzovas tam labai palankus..sekmes
- Balsų: 60
ka prancuzas tokio nuveike siemet kad jis toks kietas jog lygini tokiu palyginimu ( sakinis-nadalis ) ? tarkim rezultatus ir raundus praeitus uzskaitykim kazkas gausis bet kaip ir pries ka viskas laimeta braukia visa jo nadaliskuma ( nebent tokiem kaip tu uztenka i lapus ir statistikas pasiziureti kad ivertinti realias situacijas )persistengiai cia noredamas pasiroditi, butu idomu diskutuoti jei butu su kuo,bet nepyk, po pirmo pasisakymo tavo viskas aisku su tavim ir nematau su kuo diskutuot butu galima.. nesakau kad cia brazilas laimes ir kitko negali buti,nesakau kad jis cia visa galva pranasesnis,kamuoliukas apvalus,tik siai dienai pasverus nemazai kabliuku kabliukeliu cia man favoritas brazilas,bet tokius vejus rasyt ka tu parasei reikia turet ismones nemazai,malacius itraukiu tave i sarasa