Eurocup finalas, po favoriciu pergaliu pusfinaly kaip ir galima buvo tiketis zais namu seimininkai Khimki su mums gal kiek nemegstancia Pamesa. Po mattytu varzybu tikrai susidariau nuomone.Pamesa isejo i finala nors ir dirbdammi gynyboj, taciau turejo vyrai biski daugiau poilse, zaidimas su ideja, matosi ko atvaziavo, tokios pavardeskaip-claver, martinez, de colo. pietrusai ir kiti. neria cia ka aiskyt, nes Valencia s kunesios khmkus an kokia 8 nes khimki vapsie ne zaidimas o bardakas, gal kiek ir pasikeis biski, gal vakar jiem buvo ten jaudulys kad kiekvienas kas turi kamuoli meta vejus, planinicius tai vapsie paduses bus snd klaidu laukiu is jo, Loncara manau uzdarys pietrus su Lishciuk gal dar medly koks gali prie jo stet jei su zukanenka kartus los loncaras. sori uz keista prognoze, atsikeliau susinesiojes dar, bet as tai ka leidzia mano finansai tai viska stumiu taip sakant all in uz pamesos fora
- Balsų: 21
Komentarai (2)