Sveiki šiandien rytas lošia prieš Valencia ir aš renkuosi Valančiūno underį tuo labiau jau loš ir robertsas ilgesnį laika jau gauna lošri dilys, manau 13tšk jam yra per daug komandoje yra ir taip kam mesti taškus. Sėkmės.
- Balsų: 6
Sveiki šiandien rytas lošia prieš Valencia ir aš renkuosi Valančiūno underį tuo labiau jau loš ir robertsas ilgesnį laika jau gauna lošri dilys, manau 13tšk jam yra per daug komandoje yra ir taip kam mesti taškus. Sėkmės.
Komentarai (0)