Iškart prisipažinsiu, kad tikrai nesu krepšinio ekspertas, vis tik šis statymas mane trukia savo koeficientu ir visiem puikiai žinomomis nuotaikomis iš Žalgirio stovyklos. Be visa ko nežais traumuotas Weemsas, šiandien perskaičiau naujieną, jog suspenduotas dar ir Collins. Jei prieš tai dar turėjau abejonių vertas šitas statymas dėmesio ar ne, tai po šito galutinai apsisprendžiau. Komandoje atmosfera atrodo tikrai prasta, kilusios situacijos su legionieriais irgi įneša ne tik akivaizdžios materialinės žalos, bet ir kenkia tai jau ir taip prastai komandos atmosferai. Rytas yra ta komanda, kuri tikrai pajėgi įveikt taip pastaruoju metu \"suvargusį\" ir \"pasiligojusį\" Žalgirį, o ~3 siekiantis koeficientas palieka mažai abejonių, kad surizikuoti verta.
- Balsų: 94
Komentarai (4)