Dvi kortelės, tokiose rimtose rungtynėse tikrai turi praeiti. Galimi variantai. tarkim viena už reikalą + viena už ginčus. Arba viena už reikalą kitą už išreikštas emocijas ir pan. Nemanau, kad Milanas taip lengvai pasiduos. Bus emocijų bus ir kortelių.
- Balsų: 8
Komentarai (1)