Komandas visi puikiai zinote-Baltai nukraujave ir ju suoliukas daug trumpesnis nei klaipedieciu.Vakar kiek nustebino Baltu pergale,bet manau,kad Klaipedoje jiems to pakartoti tikrai nepavyks.Neptunas zaidzia neblogai,kiek nestabiliai,nes jau ne karta si sezona issvaistydavo dvizenkle persvara.Taciau su siandieniniais sveciais daug vargo neturetu tureti.Laukiu seimininku pergales dvizenkliu skirtumu...
- Balsų: 22
Komentarai (0)