Na visu pirma reiktu pamirst tas rungtynes kaune kai Žalgiris laimėjo berots 1 tašku. Šiai diena rudupis ženkliiai parades forma, stebėjau rungtynes su Pasvaliu, gynyba išsibalansavus, puolimas išsistygaves. Žalgiris neberungtyniauja Erolygoje ir didesni demesi skiria visom likusiom rungtynem, Paskutinės kelios rungtynės paliko gera įspudi, rudupis siai dienai tikrai ne ta komanda kuri galetu kazka pastatyti pries žalgiriečius, laukiu iš bent 10 tašku pergalės Prienuose. Tikiuos nepadės ir namų sienos.
- Balsų: 39
Komentarai (6)