Eilinis Ispanu lygos turas.Idomus macas ir renkuosi sveciu pergale.Abi komandos zaide Europos lygos rungtynes.Stebejau Bilbao su Mu macus.Ir po pirmo maco,net neabejojau,kad Athletic ekipa savo cempionate tikrai pralaimes.Taip ir buvo,jie pralaimejo Osasunai.Dabar vel turetu panasiai atsitikti,nes su Mu jie kovojo kaip del gyvybes,toks ispudis,kad pralaimejus,jiems tektu atsisveikinti su gyvybe.Tuo tarpu anglai,kaip ir pravede treniruote,jokiu emociju,aisku zaide ,bet matesi,kad ta taure jiems visai nerupi,svarbiausia cempionatas.Manau siandien seimininkams pritruks kvapo.Valecia zaide su Eindhovenu,ramiai isejo i kita etap.Tad renkuosi sveciu pergale.Sekmes
- Balsų: 51
Dar butu gerai, kad ir Bilbao iridentu viena...sueitu abi stavkes su gerais kofais 😁