Kadangi retkarciais ilendu ir i fule, tai pasiulysiu, mano galva, du visai tiketinus ivykius. Arsenalui jau praktiskai nera ko prarast, kai pirmas gavo 4:0 ir, pagal mano scenariju, ners stacia galva i puolima jau nuo pat pirmu minuciu. Kad komanda moka must ivarcius paskutiniu metu, galima net neabejot, ypac namuose. Taip pat ir prasileidzia ju nemazai. Milanui nera reikalo lekt i prieki, bet kontraatakuot tures nemazai progu, manau. Laukiu ganetinai atviro futbolo, bent is Arsenalo puses ir tikiuosi rezultato bent jau 2:2 ar 3:1. Smulkiai galima turbut pabandyt, kad idomiau butu ziuret maca.
- Balsų: 25
Komentarai (0)