Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Kuznetsov - Munoz-De La Nava

03/01 16:00 E65 +4.56
2012/03/01 12:31 Kuznetsov (Kuznetsov WIN) @-175 8/10
 

Nu ka lendam i grunta ! Vakar ir dar pries tai diena ejau su Kuziu kuris yra jaunas bei puikus zaidejas , motyvacijos jam netruksta siame turnyre losia isties puikiai , tiek pirma ir antra padavima laiko , droop shotai eina , vienu zodziu puiku viskas , nugaleta Souza ir Cerreno Busta abu 2-0 , si sezona 12-1 ant grunto , praita sezona ant grunto baige 42-18 tai sis zaidejas yra kaip zuvis vandeni ant grunto dangos. Taip Munoz ispanas patyres , bet jau nebe tas kuris buvo pries 3-4 metelius , kaire ranka gal jam suteiks pliuso bet nematau jo pergales , nugaleti 2 italai tiek Naso gryba supjove tiek Vagnozzi tie breaka gavo 3seto. Pries myneta Vagnozzi munoz buvo suteikes 20 break point galimybiu tai manau po matcho Vagnozzi galejo kaltinti tik save kad nesugebejo tiek progu isnaudoti , statau uz jauna perspektyvu ir sviesia ateiti turinti rusa Kuznetsov.

  • Balsų: 35
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

E65

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai 47.69
  • ROI 7.78%
  • W% 64.00%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 75
  • Unitų atspėta: 660.69
  • W-L-T : 48-27-0
  • Vid. unitų skaičius: 8.17
  • Unitų spėta: 613.00
  • Vid. koeficientas: -133
 

Unitų pokytis

6054484236302025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (48)

  • Ryte rogowska, dabar sitas nustebino belenkaip 😄
  • As jau isjungiau susitaikes su pralaimejimu, o cia vat kaip viskas baiges 😁
  • Cigonas yra cigonu , losia daug , varo be sustojimo bet laimi 😁 Manau kad ir siandien gali laimet nes nando nebera tas kas buvo anksciau. Tada imkit Berlocq tas tai zverys irgi be servo bet varo kaip nezinau kas 😄 arba Bilbao kurie turi siandien laimet kad patektu i top 8 man rodos 😁 o 4 taskai yra mazai , tai cia lavonu UNICAJA kris siandien manau
  • Nu ka dekui uz gera stafke, tik nervu daug suvalge, geriau ateini po visko pamatai laimeta pralaimeta ir gerai 😄
  • Topas vel issipisineja 1,85 kofas uz Potra
  • E65 ar nemanai kad snd jau galima almagro uzgaudyti pralaiminti net? carmelo labai taiklu komentara parase po mano prognoze ko butent snd jau ir tikiuosi as 😁
  • Siulyciau Bilbao -4 su 1,80 kofu 😁 arba koki tenisa gal Almagro ar Berlocq?
  • Bonka per mazai 😄
  • Alaus bonka cipsu ir livestreama
  • Chebryte ka pasiulysit priglausti i dubli su delpotro?
  • O kurveLa noras issipylde 3-0
  • Kofas kazko labai jau stagiai kyla Klizan. Man jis toks veikejas kad as kaip esu sudeges ant jo nemegstu jo labai , gal geriau koki statyma is prancuzijos imesiu ar net Almagro paiimsiu vistiek tas monstras varo gerai , Verdasco tikrai nebe tas kas buvo anksciau. Imk Del Potro
  • As paemiau,devilderis future lygi jau sedi...cia viena rimtesni varzova tik nugalejo ir viskas...
  • ALl IN 1,14 kofas bl live , nuo 2,50
  • E65,klizana verta imt?
  • Svarbu dbr savo padavimo nepralost ir gal viskas ok bus
  • Dabar nada 3-0 !! 😄
  • 2-0 😡!!
  • 2.0 wyrai😄
  • BP
  • E65 pildosi tawo noras😄
  • 3Set 1-0 Munozas paduoda
  • Tikekimes pavargo senolis 😁
  • Naxui tas TB jeigu yra 7-5 ;D cia as ir norejau prasyt 7-5 3-0 tada o ne 6-4
  • Yeeeeesss!
  • Tb manau neimanoma kad laimetu bicas
  • Tb svieciasi
  • 5-4 tikiu dievu tevu visagaliu kad dabar bus breakas , setas 6-4 , tada mes pirmi padavinesim 1-0 , breakas 2-0 ir hold 3-0
  • Pizda 3 ace per game ! 😄 zveryyyyys Kuz 4-3 davai siek tiek vilties suteike kad pirmaujam nors nezymiai , bet JOBANA KEPURE NUSIEME IR PRADEJO LOSTI PAGALIAU !
  • Viskas bus gerai, nesinervinkit taip 😁
  • Palik daar,viltis durniu motina bet tikiu stebuklu kazkodel...
  • Jeigu is 3 bp tai yra is 40-0 sugebam padaryt 40-40 ir tada A-40 ir nepajamti as neturiu zodziu kokiu jam progu reik kad laimet....
  • Kad jis gryba pjauna , vieni OUT ir TINKLAI. O ispanas taip lengvai renka taskus kad nieko negaliu pasakyt , nepastebejau net kada Muzon i tinkla susere kamuoliuka taip kaip rusas? Vieninteli karta kuri pamenu tai kaip patrumpino sau i tinkla thats IT
  • Fsio done sitas
  • Bet tai koki 2nd serve demonstruoja ispanas , as apakes , Kuznetsov negali nieko padaryt per 2nd serve pirmauja 30-15 2nd servas ir gavo 2-2. kazkaip nebepatinka man tie rusai
  • OO cia viena kasa kaip kolega minejo. Ispanas taip lioxkai savo padavima laiko kad grazu ziuret , statyt pralaimeta?
  • Live geriau neziuret, o tai nervas ima kai taip failina
  • Kaip visada 0-30 savo ir dar pora Df ir retired gali daryt
  • Ispanas kur kas solidziau atrodo , padace laiko ruskis is kart OUT pila arba tinkla 😁 Ne bl cj live neziuriu , viena kasa atbreakino vos vos ir 0-40 savo atidave , manau cia aiskus nugaletojas Munoz kuris dave kaip sake 20 break pointu o siandien sutaske ruski
  • 2 sete nugaletojas spresis cia maco manau... turi tikrai rusas potencialo biski padacia apsitvarkyti ir viskas
  • Kokiu asiiliuku reik but
  • Varzovo laimejo , dabar savo padavima vel pralos
  • O dabar kaip zinovai? 😁 ir per kur ta viena kasa man idomu live bent ziuri?
  • Viena kasa ir cia 😄 krc viska priesingai reik imti negu cia siulo , nes rusas tavo atrodo isties apgailetinai per Munoz padavima , net tie italai turejo daugiau sansu nei sitas berniukas Df karalius
  • Is eiles dwigubas klaidas pyla😄 o ispano statistik daugiau nei ispudinga
  • Jau prajobino savo padavima ;/
  • Geras statymas
  • Paimta i tapeta