Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2012/02/27 13:09 Mažiau (Golubev -5,5 geimo) @-125 7/10
 

Marko Djokovic rikiuojas kazkur netoli 900 reitingo pozicijoj. Sugeba pralaimet tokiems kaip Ricardo Urzua-Rivera (943 reitnge), Hans Podlipmik-Castillo ir kitiems negirdetiems tenisininkams. Sprendziant is rezultatu, forma Djokoviciaus labai nekokia si sezona. Nors ir suzaides yra tik kelis macus. Paskutini maca suzaide beveik pries menesi, todel tas tik i nauda siam statymui. Siaip asmeniskai pats nemaciau jo zaidziancio, bet sprendziant is skaiciuku (tiek pirmo, tiek antro padavimo, tiek suteikiamu breikpointu ir t.t), tikrai nestebuklas sis jaunuolis. Golubevas turi kur kas daugiau patirties, 2010 metu pabaigoj dar buves 33 pasaulio rakete. Turejo vakar nelengva maca, kur laimejo pries Jaziri po 3 setu kovos, bet, manau, jog tai dar tik geriau, kadangi siandienos priesininkas ko gero bus ivertinamas nuo pat maco pradzios ir Golubevas stengsis viska uzbaigt kuo greiciau per 2 setus, pamusdamas ir tokia fora...

  • Balsų: 35
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

povas

Padėkų: 1

Sekėjų: 0

  • Unitai 22.80
  • ROI 0.24%
  • W% 52.34%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 1189
  • Unitų atspėta: 9661.80
  • W-L-T : 605-551-33
  • Vid. unitų skaičius: 8.11
  • Unitų spėta: 9639.00
  • Vid. koeficientas: -103
 

Unitų pokytis

4034282216102025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (10)

  • Sveikinu visus 😁
  • Nu ka ir 6-2 nusimato manyciau tai ir underis ir minusine kuo puikiausiai sueis 😉
  • Na taip db po parasymo pasitaise, bet pradzioj...tai seniai maciau kad kas taip zaistu, arba autas arba tinklas
  • Nu nesakyk atsigavo galubev 6-3 nusimato pirmas setas 😉
  • Jo, cia prasovem, nes djokovic zaidzia pagal savo galimybes, bet golubev tai baisu ziuret, ner net ka pakomentuot
  • Paemiau 19 under bet ir to baisiai atrodo :/
  • Cia protingiau butu under 19 su grazinimo galimybe, bet ziuriu dzokovicius jau break is pirmo geimo 😁
  • Nes jo broli Nole 😁
  • O kaip M.Djokovič gavo tiesioginį pakvietimą į šitą turnyrą?
  • Paimta.