Lenke vakar nors ri po 3 setu,bet nesunkiai susitvarke su Jankovic.Buvo suzaisti 22 geimai.
Goerges po gan atkaklios kovos sugebejo nugalet Wozniacki,rezultatu 7:6,7:5.Kaip matom uzteko ir dvieju setu,kad surinkt 25 gejmus.
Siandien kova turetu buti inirtinga.
Favorite Radwanska,bet manau Goerges be lengvos kovos nepasiduos.
Totalas duodamas gan mazas,kuri laisvai galima permusti per 2 setus.
Sekmes.
- Balsų: 26
Ar bus deja vu? Bent jau aš to labai norėčiau.
Dabar apie ta 61,61. Atsizvelgus i tai kad Goerges sezono pradžioje sirguliavo ir buvo kone tragiskos formos, tai jos patekimas i AO aštuntfinalį buvo maloni staigmena. Dabar vokietės forma kur kas geresne, o puikus mačas su Kvitova Fed Cupe labai pridėjo pasitikėjimo savo jėgomis .. Lieka tikėtis, kad šiandien jai nepitruks ir fiziniu jėgu, nes du paskutiniai mačas buvo tikrai labai sunkus ir tai Radwanskai didelis koziris