Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2012/02/25 13:58 Daugiau (20) @-143 8/10
 

Lenke vakar nors ri po 3 setu,bet nesunkiai susitvarke su Jankovic.Buvo suzaisti 22 geimai.
Goerges po gan atkaklios kovos sugebejo nugalet Wozniacki,rezultatu 7:6,7:5.Kaip matom uzteko ir dvieju setu,kad surinkt 25 gejmus.
Siandien kova turetu buti inirtinga.
Favorite Radwanska,bet manau Goerges be lengvos kovos nepasiduos.
Totalas duodamas gan mazas,kuri laisvai galima permusti per 2 setus.
Sekmes.

  • Balsų: 26
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

spinner

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai 21.50
  • ROI 2.98%
  • W% 57.27%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 117
  • Unitų atspėta: 789.50
  • W-L-T : 63-47-7
  • Vid. unitų skaičius: 6.56
  • Unitų spėta: 768.00
  • Vid. koeficientas: -124
 

Unitų pokytis

4034282216102025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (11)

  • Sveikinu, overis yra 😁
  • Na kažkaip įdomiai čia, bet žaidimas solidus radwanskos, o goerges jau šūdą mušinėja, pasiėmiau ir aš tą overį į vieną jau beveik suėjusį tapetuką, tai pasirgsiu kartu už overį ir tuo pačiu radwanskos win 😁
  • Na pats pamatei manau aiškiai kad Agniežka rimtai nusiteikus ir nesigailės tos ale atsigavusios goerges. Tiesiog tos net pergalės prieš wozniacki nevertėtų per daug sureikšminti, nieko įspūdingo nebuvo, tiesiog wozniacki tikrai dar ne formoj, kamuoliukas neklausė vakar jos visiškai, nesiguldė taip kaip norėjo ji. O ir šiaip per daug nesidavė po kortą, manau jai šis turnyras viso labo apšilimas prieš artėjančius 😁 O vat Radwanska yra rimto kalibro žaidėjo, formoj, be sveikatos sutrikimų, goerges aišku tik jau gauna ir rodo nervus, bet whatever, gražaus mačo Jums ir linkiu sėkmės kas jos win pasiėmėt, overis gal ir eis, bet tai rizika jau didelė, o kofas neatitinka bent jau Orakule tikrai rizikos, o su win man atrodo neprašaus niekas 😁
  • Cirvatai, prisimeni pernai Štutgartą? Tai va tada irgi Goerges susitiko su Azarenka, baltaruse laimėjo pirma seta ir pasitrauke dėl traumos .. Goerges gavo antra sansą iveike Lisicki, Stosur, Wozniacki ir tapo čempione.
    Ar bus deja vu? Bent jau aš to labai norėčiau.
    Dabar apie ta 61,61. Atsizvelgus i tai kad Goerges sezono pradžioje sirguliavo ir buvo kone tragiskos formos, tai jos patekimas i AO aštuntfinalį buvo maloni staigmena. Dabar vokietės forma kur kas geresne, o puikus mačas su Kvitova Fed Cupe labai pridėjo pasitikėjimo savo jėgomis .. Lieka tikėtis, kad šiandien jai nepitruks ir fiziniu jėgu, nes du paskutiniai mačas buvo tikrai labai sunkus ir tai Radwanskai didelis koziris


  • Nu tik tiek, kad julia bent siokia tokia padacia turi 😁
  • Gerai kad paraset....nelendu tada isviso cia..
  • Matysim,matysim kaip cia bus 😁
  • Orakule totalas ir tai jau sumažintas iki 19.5, buvo įdėję su 20.5, dabar sumažėjo. Taip kad pagalvokit gerai prieš statydami.
  • Wozniacki atsigaut tik bando, toli gražu iki jos seno, gero žaidimo, o radwanska tikrai formoj, antras dalykas AO ji Goerges jau šiemet patvarkė taip pat ant hardo sausai 6-1, 6-1, taip kad per 14 geimų, čia jei ką ir verta imti radwanskos pergalę arba kad paims per du setus, kas kam priimtiniau, bet radwanska šį turnyrą su kiekvienu maču tik geriau lošia, o goerges tiesiog laimė šypsosi nuo to laiko, kai azarenka iš turnyro pasitraukė.
  • Cirvatai, o tai kas pagal tave tokia Wozniacki buvo jeigu ne breikintoja receivintoja ..
  • 50/50 statymas, goerges nesusitiko dar su žaidėja, kuri vis tik geriausiai breikina ir receivina varžovių padavimus, o kad su jankovic vakar 3 setus sulošė agnieška, tai normalu, kaip ne kaip jankovič didelė motera ir jai tai tikrai padeda ;]