Sveiki😁 Eurocup\\\'as.. susitinka Rytas su Lokomotivu.Renkuosi Rusu +7, na Rytas zaidzia namie.Lokomotivui tai paskutinis sansas pakovoti del vietos kitame etape,taigi pergale labai reikalinga. Vilniaus komanda pergales atveju uzsitikrintu vieta kitame etape,bet pralaimejimas nebutu katastrofa nes dar zais du macus.Lokomotivas is 4 rungtyniu siame etape laimejo 2,vienos is ju butent pries l.ryta 14 tsk skirtumu,kitos pries alba 5 taskais..kitas abi rungtynes pralaimejo benetui pirma karta vieno tasko kita kart 11tsk skirtumu.Manau,kad Rusai siandien lengvai nepasiduos ir zais taskas i taska. Sekmes statantiems😁
- Balsų: 22
Komentarai (2)