Sveiki, na šitas statymas mane labai sudomino, Lin\\\'as tikrai išties įspūdingai žaidžia, tačiau kažkada ir jis išseks ir manau šiose rungtynėse nets bus tinkamai pasiruošę prieš jį. Tuo labiau New Yorke paduogėjo metikų, vakar debiutavo Smithas, manau jis šian norės dar labiau parodyt save ir atliks daugiau metimų. Dar vienas gal ne tiek svarus argumentas, kad Jeremy gali būt šiek tiek pavargęs po vakarykščių rungtynių prieš Mavs. Na žiūrėsim kas čia bus, ir šiek tiek baisoka, bet ir norisi statyt. sėkmės kas ima.
- Balsų: 30
Komentarai (3)