Eina nx tie kurie su manim nesutinka 😁 Taigi praitu metu draugeliai , susitiko vel tame paciame turnyre , praitais metais 7-6 7-6 laimejo Istomin. Vakar teko stebet jo matcha tai ispudi tikrai gera paliko , judejo puikiai korte , smugiai stiprus ir tikslus viskas veike be priekaistu gal nebent 2nd servas kars nuo karto pamaise. Tuo tarpu russellas nugalejo lavonu karaliu praitu metu issisokeli Younga , kuris mano akimis yra mires ar ne? 😄 ir manau kad Russellui laikas butu numirti , nes zmogus be pirmo padavimo atrodo tragiskai , visgi jau 33 metai , greit ir 34. Statau uz Istomina kuris si sezona mano akimis yra visai neblogai losiantis. Jaunyste , smugis , ugis ir visi kiti privalumai tik jo puseje , sekmes !
- Balsų: 26
Komentarai (6)