Sveiki.Turnyras Roterdame-serbas vs olandas, na nieko gero apie abiejų žaidimą pasakyti negaliu,šis sezonas ką vienam ir kitam nelabai einasi jeigu žiūrėti bendrą vaizdą tai serbas geriau jaučiasi indoors turnyruose,geresnis ir jo servas.Mano tokį pasirinkimą lėmė tai kad olandas žaidžia namų turnyrą ir nemanau kad be kovos pasiduos,(be to dar serbo forma?),na duodamas totalas mano akim žiūrint yra per didelis serbui.
- Balsų: 19
Komentarai (1)