Nuo sausio 25 namie CAVSAI žaidė 6 rungtynes. 3 iš jų laimėtos (prieš New York, Dallasą, Clippersus) 1 pralaimėtos po pratęsimo Bucksam. Philadelphia nuo sausio 16 iš 15 rungtynių tik 2 žaidė išvykoj- vienos laimėtos, vienos pralaimėtos. Taigi mano mintis tokia- cavsai vis geriau atrodo namuose,nugalimos vis geresnės komandos, o 76ers neabejotinai paveiks išvyka. Koeficientas vertas surizikavimo.
- Balsų: 34
Komentarai (3)