Serbija-Kroatija. Musu laukia ne macas, o karas. Jau dabar vietine policija nezino kiek jiems reiktu pastiprinimo, kad suvaldyti aistras. Tas pats vyks ir aikstelei, manau rungtynes bus klampios su daug prazangu ir, kaip budinga jugoslavams - provakacijom, laukiu labai nerezultatyvaus zaidimo. Speti kas laimes maca yra labai sunku, todel speju, kad ivarciu lietaus siandien nebus.
- Balsų: 9
Serbijos policija toliau suima įtariamuosius dėl antradienio išpuolio prieš Kroatijos sirgalius Novi Sado priemiestyje. Iki šiol sulaikyta 13 asmenų. Per vieną sulaikymą policija aptiko neperšaunamą liemenę, kirvių bei metalinių strypų.
Serbijos policija su nerimu laukia penktadienio vakaro, nes Belgrade vyks pusfinalio rungtynės tarp Serbijos ir Kroatijos rinktinių. Belgrade ir kelyje nuo Kroatijos sienos iki Serbijos sostinės patruliuos apie penki tūkstančiai policininkų.
O cia tai bus KARAS 😁