Mano nuomone tikrai per didelis kofas, kad japonas paims seta is brito.Japonas dabar demonstruoja pirmo ATP desimtuko lygio zaidima.Isviso jo smugiai yra kazkoks stebuklas, pries Tsonga tedare po 6 unforced errorus i seta, maude prancuza kaip vaika.Vienintelis aspektas, kuris geresnis galejo but tai servas.Nemanau, kad Murrayaus laukia lengvas macas.Drisciau net pasakyti, kad japonas net turi sansu nugaleti sitame mace.Sekmes.
- Balsų: 64
Taip kad tavo argumentai visiskai neitikinantys ir beverciai.
Kaip bebutu, as nesutinku su prognoze, nes man ju zaidimas kazkiek panasus. Abu vieni greiciausiu ATP ture. Abu speja paskui visus kamuoliukus, taciau Murray visgi yra vienu laipteliu auksciau ir jo demontruojamas zaidimas cia labai ispudingas, tad manau, kad ji turetu laimeti 3:0.