Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2012/01/23 16:14 Nishikori (+2.5 seto Nishikori) @170 8/10
 

Mano nuomone tikrai per didelis kofas, kad japonas paims seta is brito.Japonas dabar demonstruoja pirmo ATP desimtuko lygio zaidima.Isviso jo smugiai yra kazkoks stebuklas, pries Tsonga tedare po 6 unforced errorus i seta, maude prancuza kaip vaika.Vienintelis aspektas, kuris geresnis galejo but tai servas.Nemanau, kad Murrayaus laukia lengvas macas.Drisciau net pasakyti, kad japonas net turi sansu nugaleti sitame mace.Sekmes.

  • Balsų: 64
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

MrGrey

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -72.77
  • ROI -26.08%
  • W% 41.67%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 37
  • Unitų atspėta: 213.23
  • W-L-T : 15-21-1
  • Vid. unitų skaičius: 7.73
  • Unitų spėta: 286.00
  • Vid. koeficientas: -108
 

Unitų pokytis

-60-66-72-78-84-902025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (23)

  • Under 29 graziai suejo 😁
  • Nu va ir dar viena prapista tavo stafkė, rašei vakar 3 ir visas prapisai 😄DD
  • Tiktais uz Murray,Nishikori ne pirma karta pasidergia is Tsongos
  • Kazkaip jus cia pradejot gincytis bereikalo. As tai cirvato puseje, kad murejus ryt sudauzys nishikori, bet ne del to, kad jis lavonas ar kad nukale lavonus benneteu ir tsonga nes taip nera. Benneteau buvo ziauriai pavarges po 8 macu per 10 dienu jei neklysty, bet nenukale jis nishikori tik per sara, jei matet maca suprantat ka sneku. Tsonga buvo visa turnyra formoj lyg ir bet pries japona perdege. Murrejus laimes lengvai rytoj todel, kad tiek skoto tiek japono zaidimai labai panasus, o kai susiduria vienodo stiliaus zaidejai visada lengvai laimi labiau patyres, kantrus ir tiesiog tikslesnis zaidejas koks siuo atveju yra murejus. Nishikori taskus ima per varzovu klaidas, tai yra, gerai gindamasis ir provokuodamas, po to reikiamu momentu smugiuodamas. Murejus vienas kantriausiu zaideju visame ATP tai jis ryt nishikori breikins pastoviai. Cia mano tokia nuomone. Geriausia cia murejaus fora manau.
  • Cirvatas vabse nixuja nesupranta tenise, ka cia jus sporinat su jo, tegu vaikas ishsikalba 😄
  • O perskaičiau iki galo, tai pats mažiau kriok.
  • Jei manęs kažkas negerbia, negerbiu ir aš to žmogaus, tai normalu ;]
  • Tu perskaityk mano visa komentara. turbut niekad iki galo nieko neskaitai po to ir putojies. 😁
  • Aš gerbiau, iki to laiko kol į mano nuomonę buvo pasakyta kad ji nesąmonė, tiesiog jūs manot vienaip, aš kitaip ir ryt murray suris tą siauraakį pusryčiams ;]
  • Jei vartyciau tave su antru accountu tikrai nesikurciau accounto pavadinimu MrRight
  • \"dabar tik parodei kaip negerbi kitų nuomonės ir kad esi tik egoistas, kuriam vienodai piešia kitų nuomonės, nors jos argumentų kur kas svaresnių nei tavo turi.\" man atrodo tu pats rasai, bet nesupranti ka rasai. pirma pats pradek gerbti, o pato gal kazkas ir tave gerbt prades. beprasmes su tavim diskusijos.
  • MrRight čia tipo MrGrey antras accountas ir palaikymo iš savęs pačio sulaukti mėgini? Oi tie vaikai, nemaniau kad jau ant tiek nučiuožę. 😄DD
  • Cirvatas, man atrodo tu cia pats daugiausia svaigsti. Visu pirma, Nishikoris pries kelis metus buvo laikytas vienu perspektyviausiu zaideju, taciau po to gavo trauma ir truputi aptilo, bet dabar jis visas traumas susigydes ir pradeda stabiliai kilti i virsu ir stabiliai zaisti austame lygyje. Taip kad nesakyk kad jis cia per kazkoki atsitiktinuma pateko. Visu antra, Tsonga buvo labai ir labai neblogoj formoj. Is tikruju nesitikejau, kad Nishikoris ji nugales, bet atsitiko kaip atsitiko. Tsonga jau pries Australian Open demontravo labai gera forma, o ir cia zaide labai gerai, triuskindamas visus.
    Taip kad tavo argumentai visiskai neitikinantys ir beverciai.

    Kaip bebutu, as nesutinku su prognoze, nes man ju zaidimas kazkiek panasus. Abu vieni greiciausiu ATP ture. Abu speja paskui visus kamuoliukus, taciau Murray visgi yra vienu laipteliu auksciau ir jo demontruojamas zaidimas cia labai ispudingas, tad manau, kad ji turetu laimeti 3:0.
  • Jasnikas jasnikas
  • MrGrey, daugiau pagarbos arba iš viso nerašyk prognozių, nes rašai visišką briedą. Murray pirmas mačas ir atidavė setą harrisonui, tai normalu, klimatas kitas, apsiprast prie dangos, korto reikia, kaip ne kaip kiekvienas pirmas turnyro mačas būna apšilimo, apsipratimo pobūdžio. Ir ką tas reitingas, tai ir bus jo aukščiausia pasiekta vieta. O kalbant apie tsongą ir benneteau, jie jau savo parodė, benneteau kitam turnyrui dabar ilsėsis ir tikrai nishikorį nudops jei susitiks, o tsonga ne formoj, apskritai jo servas ne toks kaip anksčiau, kai ėjo eisas po eiso ir varžovams belikdavo galvas nuleisti ir pripažinti prancūzo pranašumą, matyt pats nematęs kaip įprastai tsonga lošia, tai geriau tildyk savo kakarynę ir nepūsk žmonėms miglos į akis, apgailėtinas tu esi, kai gerbsi kitaip manančius, tada ir rašyk prognozes, o dabar tik parodei kaip negerbi kitų nuomonės ir kad esi tik egoistas, kuriam vienodai piešia kitų nuomonės, nors jos argumentų kur kas svaresnių nei tavo turi.
  • Japonas fuxu uzkilo i 24 reitingo vieta visiskai fuksu😄 nesvaik tu nesamoniu ,cia value bet visu pirma, Murray net Harrison seta nuleido, kodel tavo manymu Japonas negaletu paimt, o jei tokias nesamones dar kliedi apie japono fuxus reiskias nematei tu nei vienoJapono maco, nes nei Tsonga nei Beneteau nebuvo lavonai...paziurek ka jis ana sezona isdarinejo nesvaiges
  • Mačiau mačą ir nesek tu man pasakų, tikrai jau esu tą siauraakį fuksą ne kartą matęs, o kad čia jam pavyko nugalėti beformį tsongą ar pagyvenusį ir ilgą rungtynių maratoną turėjusį benneteau, tai dar nieko nereiškia, toli gražu ;] Ir čia Murray jį suvanos jau blogiausiu atveju 3:1, bet manau kad 3:0 yra realiausias rezultatas 😁
  • Kofas beje iki 2.3 jau nukrito
  • Reikejo maca paziuret ir butum mates kaip galejo nugalet, ir nihuja jis nebega ant tinklo visiskai ne Llodros stiliaus zaidejos zaidzia astriais smugiais pagal sonines linijas
  • Murray turi gerą servą, ilguose raliuose irgi daugumą savo varžovų lenkia, o ką tas japaška? Pribėga prie tinklo ir visas žaidimas? 😄 Nugalėjo Murray jau tokio tipo žaidėją Llodra, Llodra apskritai yra vienas geriausių serve and volley specų ir neveltui Murray pirmam sete turėjo problemų, bet nishikoris jam nieko nepadarys ir jei normaliai loš murray, tai nenuleis seto visų palaikomam japaškai, tai sakyčiau tai realiausia ir apsimoka imti tik 3-0. Nishikoris apskritai net nesuprantu kaip galėjo nugalėti Tsongą ir Benneteau, bet Benneteau jau senukas ir juolab jau kiek mačų iš eilės non-stop sulošė pergalingai, o Tsonga kaip kažkas jau ir pastebėjo šį sezoną banguotai lošia, daro mažiau ace\'ų, po kartą sunkiau bėgioja. O Murray jei su llodra per 3 setus pakovojo, tai čia juo labiau bus 3-0.
  • Blogiausiu atweju 3-1
  • Murray 3-0
  • Sansu nugalet Murray manau jis neturi, nebent skotas trauma gautu 😄