Sveiki.
Susitinka dvi komandos kurios isties turi bendru panasumu.Ir du pagrindiniai ju panasumai:Abi komandos yra atakuojancio stiliaus,abi nelaiko savo vartu sausu ir gynyba neblizga.Mallorca paskutiniame primeros mace sugebejo pasizymeti ir net i realo vartus,o bilbao lengvai susitvatrke 3-0 su levante.Mallorca puolimas tiesiog blizga,mace su real sociedad pelnyti net 6 ivarciai ir praleistas vienas.Si komanda taureje zaidzia lyg kitu veidu ir si vakara turetu duoti kova atletikui.Tuo tarpu bilbao du paskutnius macus namie tai taureje su albacete laimejo 4-0 ir su mineta levante 3-0.Tai su puolimu akivaizdu nera bedu.Primeroje Mallorca si sezona mace namie su bilbao baige lygiosiomis 1-1. Bet tada ir dabar baisiai skiriasi komandu forma ir zaidimo desningumas.Keista fakta radau,jog mazdaug 40 procentu macu kurie vyksta Maljorkoje buna under,o kuomet kad ir ta pati sezona zaidziama Atletiko aiksteje visi macai baigesi overiais iskyrus du kartus kuomet buvo pasiekti bendrai 2 ivarciai.Paskutiniu septyniu metu skaiciai tai sako.Laukia idomus vakaras.Manau ,kad ivarciu vyrai nepagailes. Sekmes 😁
- Balsų: 14
Komentarai (2)