Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2012/01/17 11:20 Daugiau (Total +5.5) @-139 7/10
 

VHL lyga.
Susitinka gryna namu komanda Chelyabinsk ekipa su Sarov. Seimininkai tik namie renkasi taskus, namie surinko 50 o sveciuose vos11. nes isvykoje jiems stringa tiek gynyba, tiek puolimas, o namuose atsiskleidzia visu grazumu. seimininkai namie musa po 4.5 golo, prasileidzia po2.5 golo, 5pastarieji macai namie baigesi over. Tuo tarpu sveciai isvykose musa po 2.5 golo, prasileidzia po3.4golo, is pastaruju 5 varzybu 4 over. cia manau vieni seimininkai gali permusti sia fora, o jeigu ir pritruks kokio ivarcio, tai ji dades Sarov ritulininkai 😁

  • Balsų: 18
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

IsGood

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -96.36
  • ROI -9.23%
  • W% 49.34%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 161
  • Unitų atspėta: 1012.64
  • W-L-T : 75-77-9
  • Vid. unitų skaičius: 6.89
  • Unitų spėta: 1109.00
  • Vid. koeficientas: -110
 

Unitų pokytis

-80-86-92-98-104-1102025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (25)

  • Pas Tave taip pat sveikinimai ataidi 😄
  • Sveikinu emusius 😁
  • Neištems, pas juos puolimo nerasta 😄 O va svečiukai gerai varo 😁
  • Paimta jau 😄
  • Siaip realiai mastant dar seimininkai ir pergale turetu istemt😄
  • Nepričiulbėk tik kad įvarčio nebus, tegu lygina šeimininkai! 😄
  • Na nesakau kad nebus,buciau netikejas, buciau net nerases ir nestates, bet gi visko pasitaiko😄
  • Pusantro kėlinio liko ir nori pasakyti nebus įvarčio? Nejuokink jau, privalo būti 😄D
  • Dar neskubek labai dziaugtis 😄 dar nepraejo 😄
  • Na ką, jau džiaugiuosi paėmęs šį 😄
  • 5😁
  • Va su tokiu pagreičiu, jau geriau 😄
  • 4😁
  • Trečias goal\'as!
  • Bergždžias puolimas verda, smūgiuoja į vartininkus ir tiek 😄
  • Jau 3 😁
  • Butu dar geriau 4 😄
  • Verkiant trijų reikia antrame kėliny 😁
  • Na va, išgimdė ir antrą įvartį, gal dar ir yra šansų, antras dažniausiai rezultatyviausias kiek pastebėjau pas juos.
  • Va jau du😁
  • Negali, o ir bus, nestabili ta komanda yra jei tik namie sugeba mušti.
  • Na gali ir under ait, bet jie gali ir per 1 kel over permust 😁
  • Kažkaip įvarčius striūkas čia kol kas, pirmas kėlinys įpusėjo, o 1 įvartis, čia gali ir underis eiti.
  • 2 minutė, svečiai muša pirmąjį įvartį 😄
  • Sutinku pilnai, juolab kad abi komandos tikrai muša, o gynybos nėra stiprio, prasileidžia panašiai kiek ir įmuša 😁