Sveiki, siulau atkreipt demesi i si maca, kas siek tiek domisi ledo rituliu, manau zino jog Frisk-Asker siuo metu isgyvena labai bloga laikotarpi, nelabai kokius jie ten zaidejus tegali pasisamdyt, ka pilnai ir atspindi dabartiniai ju rezultatai: 0:7, 0:12, 0:10. Ju varzovai siuo metu ant bangos, is paskutiniuju 10 rungtyniu laimejo 8.sios komandos buvo susitike jau 11.24 tada rez. 2:9 laimejo sveciuose zaide Lorenskog . kiek pastebejau europoj visur uz tokia fora vargu ar begausi 1.9 kofa, o lietuviu bendroves dar laiko virs 2. pvz: tope 2.05 nemanau jog jie zino kazka tokio kas sutrugdytu sitam statymui praeit... sutrugdyt gali tik per didelis Lorenskog atsipalaidavymas, ko tikekimes neleis savi ziurovai..
- Balsų: 11
Komentarai (5)