Manau čia laukia varžybos į vienus vartus. Heat kolkas iškovojo visas tris pergales, su Charlotte vos neprisižaidė, bet tos rungtynės turėtų išeiti tik į naudą, kad vertinti visus varžovus. O Vilkai tai kolkas mano akyse labai silpnai atrodo, vieno žaidėjo K.Love komanda, o vienas jis visų rungtynių neištemps tikrai. M.Beasley nublanksta iškart prieš Jamesa ar Wade\\\'a. Ir iš esmės manau tūrėtų strigti Vilkų puolimas, nes Rubio kaip viščiukas atrodo prieš Heat\\\'us ir sunku bus jam suvadovaut puolimui, juolab pats sužaisti rezultatyviai puolime nelabai gali, be vargo čia pasiims pergalę Heatai 😁
- Balsų: 33
Under 211