Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2011/12/22 21:13 SIAULIAI (SIAULIAI laimes) @159 8/10
 

Taigi rytoi susitinka nukraujaves RUDUPIS ir SIAULIAI imu sveciu pergale jie atsisake nukelti varzybas RUDUPIS zais be keliu pagrindiniu zaideju krepsinis.net/bbl/siauli...gtyniu-su-rudupiu/188599 tik aisku cia krepsinis.net raso tai neaisku ar tiesa ar ne nesidomejau dar sioms varzybom pamacius koficienta ir ta naujiena tikrai manau Siauliai laimes

  • Balsų: 65
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

henka

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -269.96
  • ROI -10.52%
  • W% 46.83%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 360
  • Unitų atspėta: 2522.04
  • W-L-T : 155-176-29
  • Vid. unitų skaičius: 7.76
  • Unitų spėta: 2792.00
  • Vid. koeficientas: 101.3
 

Unitų pokytis

-250-256-262-268-274-2802025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (159)

  • To Rich reikia skusti,nejaugi mes siaures koreja😟nors pats dejau uz lygiasias GB,bet vistiek macas buvo nesvarus😡
  • O,shiaip nera to blogo,kas neiseitu i gera,nors siauliu plento darbininkams kaledoms ismokes kazkiek algos😁))
  • Ty
    Gavau patikimos informacijos, kad buvo susitarta suzaisti pratesima, nes TopSporte ir Orakule siandien buvo mestos milziniskos sumos uz Siauliu pergale, o TopSporte ir Orakule pratesimas nesiskaito, taigi siandien sios dvi bendroves susislave milziniskus pinigus. Jusu reikalas tiketi ar ne, bet realybe tokia.


    Sekmes toliau 😄
  • Joa tik su galva savo gali laimet na aisku truputuka ir is salies verta patarimu paklausyt
  • 666, turek savo galva, ir neziurek i sitas vaiku prognozes ir viskas bus gerai, pre ko cia uzdraust bbl llk 😄
  • Kagi,siulau susimastyti,ir paprasciausiai uzdrausti prognozes susijusias su bbl ir lkl.😟
  • Gh12 tai slepkis 😄
  • Negalėjo be prątesimo laimėt šiaule ...........
  • Henka nepraejo tavo ane,pamaitinot topa 😄
  • Su pergale kas pas Antana state 😉
  • Galingos rungtynės 😄
  • Sveikinu kas emet Siaulius😡!! WHOOOOO😡 Jar sleptis jau gali 😉
  • Valioo😡😡😡!! Dailaus pingo atnese Siauliai
  • Valioooooooooooooooooooooo tegyvuoja triobetas as laimejau n kiek zilu plauku padare
  • Liko vienas antanas nuskriaustas 😄
  • Ir sialiu kim jong 2
  • 😄😄😄😄
  • Logiska,sireika pasinaudojo rusijoje pardaves kruva macu,na ir daba lt tese savo darba,buku dziaugsmas yra antanas sireika,o buvo perspektivus manager,o tapo buku bybciulpys😔((
  • Ne tai kad gaila, o abidna kad primaitinot bukus 😄 topas ir orakulas jau dziugiasi,tuoj ir antanas sves 😄
  • Ziuriu neutraliai kazkaip neatrodo kad cia butu papirkta rudupis zveriskai uzsivedes, siauliai su savo sireika lai eina braskiu ravet 😁
  • Oj bl, kaip jus visi juoka kieliat, kaip prasikot, tai jau viskas, dvi komandos sudionos...ane 😄 o kas buvo po dvieju kl, is dziauksmo turbut prisikot i kielnes...a ka dabar sakot 😄
  • Geda o dar vadinas krepsinio salis
  • Prie ko cia gaila? Rudupio nezaidzia keli svarbus zaidejai, tai kodel nepaimt Siauliu? tas pats kas buvo pries kelias savaites Armani ir Real, visi emem Reala nes Jeans buvo keli zaidejai traumuoti ir puikiai praejo. Kas cia dbr vyksta tai nieko keisto as nematau, Siauliai yra Siauliai, jie apgailetini, bet pult moka 😉
  • Dvi niekinės prasmirdusių kaimiečių šudkomandės 😄😄😄😄😄
  • Ooo, kavianskas kietas 😄
  • Dh 12, man visishkai px kas dabar laimes, as laive paemiau,man tiesiog gaila jusu 😄
  • Bl...atvaziuos sitie kaimai i kauna,visiems snukius apspaiudysiu,ir tik pabando ka nors padaryti.....
  • Geda papirktos varzybos lavonu kruvos 😡!
  • Tiesiog be zodziu GEDA
  • Jar nusiramink zmogau, statyk normaliose kontorose ir nereiks verkslent del pratesimo, o dbr nebuk boba ir nespamink cia sudu savo ok? 😉
  • Isleiskit buratina i aikstele 😄
  • Jeigu taip galima pasakyti kad lietuvos krepsinio ringtine penkis kartus is eiles sutriuskino savo varzovus finale ir eiline karta tapo olimpiniais krepsiniocempionais😁))geda krepsiniui,visi mate,kas noreo matyti,kas daresi aisteleje
  • Bukus i kameras,o kaimieciu komandas i nkl😡negi,cia siaures koreja😟pzdc
  • Vaidas 6666 gerai pasakyta 😄
  • Bukai jus valdo donorus kaip reikia 😄
  • Jokiu, sansu, siauliai jau nelaimes, traukinius nuvaziavo,
  • Opa beveik visiems...geriausia Kaledine dovana jums: knyga \"Parduotos rungtynes\"
    Sekmes statant 😉
  • Vienu zodziu, sveikinimai bumakams,eili karta buvot apkvailinti buku, zinosit kaip kita karta staty ant krentanciu kofu,uzuojauta jums lietuviai 😄DD
  • Rungtyniu rezisierius staniulis,operatorius gulbinas,filma reme marciulionis,dekojame sponsoriams sireikai ir siksniui😁)
  • Nu paziuresim kaip cia baigsis viskas 😄
  • Staniuliui su gulbinu jua siandien kaledos prasideda 😁
  • Bookmakers in control 😄😄😄
  • Ziauru as tai triobete gal laimes nes ten lygiuju nera
  • Na ka,kolkas sveikinimai topsportui ir orakului ::::::😄
  • Čia tai ..... Sugadino nuotaiką normaliai
  • 😁 imete tarajaka orelikas 😁 saunuolis
  • Ir n.h as nepaemiau siauliu pliusines
  • ZIAURIAI whahahaha 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Is marso ziurim 😄 atsibudo, baigesi viskas jau 😄
  • 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Overtime
  • Staniulis tikrai uz lygiasias state😁)))
  • Xaxxaxax pratesimas
  • Kur jūs žiūrit rungtynes? 😄
  • Nu pizdiec kakaja troika 😁
  • Jau imete 😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄:😄
  • 😄DDDDDDDDDDDD
  • Db 3 taskus prienai imes
  • Kas statė už Šiaulius? 😄
  • Cirkas isvaziavo,klounai pasiliko,geda marijos zemes sportui😁
  • Rudupiui nesportine😟 😄
  • Ble buterlevičius 5 troicus įmetes 😄
  • Ir laimes po pratesimo, kad tie kas state orakule ar topsporte irgi prapistu...
  • Tuoj rūdupis žaidėjų nebeturės pakankamai. 😄
  • 😄😄😄
  • Nafik2 taskai
  • Prisipazinkint, kas is jusu cia esanciu esat buku mafiozas? 😄
  • Padetis stabilizuojasi
  • 😄 😄 😄 😄 nera cia jokiu fixu, rudupis visad kovoja iki galo, todel ir sumazino
  • Xexexxex
  • Nu gerai jau gerai,as irgi gi juokauju 😄
  • As juokauju ,o tu iskart durnas raminkis
  • Nepamirškit, kad situacija visada kontroliuoja BUKAI 😄
  • Tu durnas ar ka, nx cia skambint jeigu cia jau vakar buvo susitarta 😄
  • -4 liko is -19 , sakiau protingi zmones padaris pinigu ant live
  • Matyt per pertrauka bukai paskambino siauliams kad pralostu kitaip as nematau kitos priezasties
  • Rudupis...varik tuos siaulianskus 😄
  • Gražus fiksažas 😄😄😄😄😄
  • Cia ne siauliai lavonai, o jus visi lavonai kas pastete uz sialius
  • Nei pult moka nei gintis pries sesis zaidejus
  • Nu nh avinai
  • Vkur jusu dziaugksmas dingo?
  • Ne nu sakes tie siauliai lavonai supuve
  • Jooo? 😄
  • Kas zaidzia ir supranta kase supras kad rudupis neistems niekaip 6-se maco
  • Ne pasakiau uz siaulius tai ir liksiu iki galo uz juos
  • Rudupis cia paliubomu laimes, ant kiek tasku neaishku, nes antanas pliusines net neduota, tai kad darikit isvados,,antaniuk pamokejo kazmam, o jus ukibot 😄DD su sventom kaledom
  • Siauliai neturi is ko Kalediniu premiju ismoket, o cia tokia proga, tiek alkanu statymailt lankytoju nori jiems padeti 😁
  • Siauliai neturi is Kalediniu premiju ismoket, o cia tokia proga, tiek alkanu statymailt lankytoju nori jiems padeti 😁
  • Na jeigu laimes rudupis tada cia nesvaru gaunas
  • Vaikai, per anksti baliavojat 😄
  • Trečias kėlinys gerai prasidėjo 8:0 😄
  • Joa bukai apsikniso aciu jiems
  • Gražu žiūrėt į rezą po 2 kėl😁
  • +19 po dvieju smagumelis
  • Tiesa tiesa,bet svarbu +19 ir nepanasu ,kad ne to cia lauktu
  • Na jei butu rimtesnis rudupis tai siauliai gau tu malku ,nes irgi paziurejus zaidzia kraupiai
  • Tyčiotis jau pradėjo...
  • Sinica jau isjungtas 4 prazangos
  • + 17 😄
  • Rudupio atakos kokios jokios logikos,ne ta komanda kuri graikijoje buvo.Akivaizdziai matos ,kad psichologiskai yra neatsigave,tokie statiski.
  • Paziurejau vaizda ir sakau rudupis neturi siandien ugneles losia apsnude taigi ims siauliai laisvai
  • Na jej nebus sutarta. tai viskas aisku.ausktu neturi rudupis
  • Mldc Šiauliai, laikot! 😉
  • Gera pabaiga kelinio 😄
  • Nedesiu uz rudupy pasiliksiu prie savo kas bus tas
  • Dėkit, dėkit live už tą rūdupį.... 😄 ŠIAULIAI😡
  • Bet365 uz rudupi 3 duoda
  • Imam dabar u rudupi live @2.4
  • Joa apvogs mus bukai pries kaledas oi negrazu
  • Uz rudupi..
  • Apipiso juk bukmekeriai eilini karta.
  • 2.35 triobete priglausta triobete..
  • Kas turi galva, dbar lengai gali padaryt pinigu live pas antana
  • 2,60 - 1,50 Tope jau 😄
  • Zelionis ir Orelikas starte. Kadziulis ir salenga registruoti taip pat.. manau bus idomu snd..
  • 2,30-1,60 jau kofai... 😄 Įdomu,įdomu... Tikiuosi Šiauliai atliks savo darbą 😁))
  • Beto atkreipkit demesi rusai tik viena tritaski per du kelinius mete, viskas aisku kad bandoma zaist per aukstus zmones, taip pat ju zaidimas automatiskai letesnis, o vef tuo naudojasi neturedami simso jie zaidzia zemesniu bet greitesniu penketu, jei toliau taip rusai nebandys laimes is toli, tai nemanau kad per tuos du kelinius kas nors pasikeis, bazarevicius krepsininkas gal buvo neblogas, bet treneris tai tikrai protu nepasizymintis
  • As tik viena vefa paemiau,man kaip komanda ji labai patinka is tikro rusu sudetis nieko gero, vefas visada zaidzia su tokia ugnele, be to butautas kaip treneris nera tikrai prastas, prisimenu kai paskaitas skaitydavo tai tikrai istrigo i atminti, moka jis zaidejus nuteikt, gal su lt rinktine jis ten per daug strategavo, reikejo laisviau zaist, taip kaip daro vef komanda, paprasti deriniai o kas svarbiausia zaideju noras zaist
  • Turiu vefa su siauliais vienam bilete 7 ryto paemiau koe virs 8 😄
  • Norejau uz vefa.. bet nespejau rasti visos info. tai taip gavis kad nepadejau.. o db uzmeciau (specialiai pries logika) uz rudupi 280 ant 2.4 kofo tony bete
  • Cia ne i tema bet kas statet uz vef galiu tik pasveikint 😁
  • Liko valanda iki rungtynių, ko gero tik jų metu ir sužinosim kas žais Rūdupyje,o kas ne. Bet kokiu atveju, kad ir visi žaistų ten, Šiauliai gali kapotis su jais, o jeigu dar koks Kadžiulis su Šalenga neloštų, tai visi koziriai šiauliečių rankose, nes šie žaidėjai daug reiškia prieniškiams...
  • Bielka, paziurejus i tavo profita matosi kad daznai keikiesi 😄
  • Oi cia bus keiksmu po rungtyniu 😉
  • Is kur pas jus tiek abejoniu. Jei jau manot, kad nelaimes Siauliai tai ir nestatykit. O del to, kad kofai krenta tai cia nieko naujo nera. Kasdien jie krenta, futbole dar labiau jie krenta ir ka? Nemyzkit anksciau laiko. Jei pastatet uz Siaulius tai tikit, kad laimes ir viskas.
  • Va čia tai įdomiai bus,matos pagal kofa kad šaibos eina i punktus. Neduok dieve rūdupis laimės,arba koks pratesimas 😄
  • Na va, ir gera shakute isheina, jau kai kur galima rst uz rudupi 2.15
  • Laimes rudupis ramiai .suzaloti busit
  • Eilini karta bukai papirko ziniasklaida
  • Darosi idomu,kas vyks. juk tiek pridejot uz siaulius 😁
  • Virsune 1.7 like siauliu ............
  • 2,59 iš pat pradžių buvo tope... man šiandien ryte tik šaibos balansan atėjo, tai su 2,13 tespėjau paimt... viską padėjau už Šiaulius...
  • Na logiskai ziurint Rudupis zais be viso savo pagrindo, kaip matosi rungtynese zais 6 zaidejai Rudupio, jei Siauliai nenuvertins turetu laimeti.
  • Jei nebus kokiu varkiu viskas bus ok
  • Nieko cia blogo. Jei laimes tai laimes. Vien del tokio kofo verta rizikuot.
  • Cia jau visiskai neigera puse mums kas statem uz SIAULIUS su tokiu kritimu netgi labai blogai
  • Huine,numuse tope iki 1.87 ir rudupio tasku suma nuo 86 iki 81 :/
  • Nu cia dar paieskojau tai rudupio tinklapi irgi raso tapacia naujiena... tik neraso konkreciai ar zais ar nea...
  • Triobete nukrito iki 2.25 nuo 2.5 nors ir raso 2.5 ,bet kai statai duoda tik2.25
  • Ot tai dabar dilema: det ar nedet? 😄 Nepadesiu tai praejus keiksiu save, o jei padesiu ir nepraeis tai tas pats bus 😄
  • Jeigu zaistu tie zaidejai kofas uz rudupi nekiltu , bet cia dienos stafke gaunas todel visokiu nesamoniu gali but tikekimes geriausio
  • Balticbete 2.25 uz siaulius
  • Tonybetas jau 2.10 duoda. Reikia suzinot ar tikrai visi tie traumuoti zaidejai nezais.
  • Manau cia labai didelis pijaras sukurtas, tuo labiau k.net raso. tikrai nenustebciau jai zaistu visi isvardinti zaidejai
  • Sakau kol yra galimybe dekit triobete kas turi ten saskaita 2.50
  • Orakulas 2.05 duoda
  • Uzpisa kodel tonybetas neduoda situ varzybu. Gal kas zino? Ar jie veliau visada BBL varzybas ideda?
  • Triobete 2.5 kofas
  • Nebera tope bl
  • Tai ya ir bbl taip pat😁
  • Lkl viskas imanoma
  • Bet tai butu bajeris, jei Rudupis laimetu. Puslapiui totalus minusas, o lazybu bendroves ne viena tukstanteli priglaus, nes sprendziant pagal kofu kritima tai ne vienas tukstantukas padetas ant Siauliu.
  • Ale nebus taip , kad visi mes uz siaulius o rudupis sau lengvai pasiims pergale. Beto namie net penkiese lengvai neatiduotu grajaus...
  • Kofas pradeda kristi uz siaulius ryt gali ir labai stipriai krist
  • Su tokiu kofu tik siauliu pergale jei jau prase atkelt rungtynes rudupis del traumu tai tikrai be sansu ju pergalei, milijona uz siaulius!
  • Su tokiu kofu tikrai verta pabandyt siaulius ryt kof tikrai kris