Abi komandos gerai ginas ypac macabi namie ,o efas isvikoi stringa su polimu , bet ginyba dirba tikrai neblogai tad manau siande ir turetu but taspac kaip ir seniau! Abejom komandom reike pergales tad siande bus gera kova su gera ginyba!
- Balsų: 1
Abi komandos gerai ginas ypac macabi namie ,o efas isvikoi stringa su polimu , bet ginyba dirba tikrai neblogai tad manau siande ir turetu but taspac kaip ir seniau! Abejom komandom reike pergales tad siande bus gera kova su gera ginyba!
Komentarai (0)