Reikia litų? Užsukai kaip tik čia.
Šeštadienio VTB lygos grandų mūšis prie Maskvos. Susitinka Kurtinio vedami Khimki prieš daugkartinius Lietuvos ir Tarpgalaktinius čempionus Žalgirius.
(Jokauju, ištikrųjų tik prieš Romanovo Žalgirį).
Tai va, dėl ko turėtume statyti prieš tokią galingą komandą kaip Žalgiris? Tam yra keli mums palankūs faktai. Pabandysiu juos išvardinti.
1. Visų pirma tai Romanovas. Būkim biedni, bet teisingi, nu nė velnio jis neneša laimės Žalgiriui.
2. Rungtynes vyksta ne Kaune. Visais laikais ir gerais ir blogais, Žalgiris nebūdavo stipri išvykose žaidžianti komanda (čia nekalbu apie kelionę iš vieno Lietuvos kaimo iki kito).
3. Komanda nesenai buvo ne tik, kad pasiekusi dugną, bet ir toliau sėkmingai besikasanti giliau. Nematau dėl ko turėtų kas nors pasikeisti.
4. Khimki turi nepaprastai gerai subalansuotą sudėtį, vertą Eurolygos atkrintamųjų. Komandoje viskas sustatyta į vietas, Kurtinys turi laisvės, turi galios. Niekas su ilga nosim nenurodinėja kaip turėtų vykti Ratacija. Komanda žaidžia šiltnamio sąlygomis.
5. Namų rungtynėse ir sienos padeda, nereikia trenktis štukos km iki salės.
Labai neišsiplėsiu, šio puslapio kurmiai galėtų ir krūvas svaresnių faktų privardinti, o aš kaip paprastas mirtingasis paminėjau tik keletą , kuriais galima remtis.
Mano pasirinkimas ne paprastata, niekinga Khimki pergalė, bet didesniu nei 8.5 taško skirtumu. Čia pasakysiu tik vieną, Žalgirį triuškina ir silpnesnės komandos. Krepšinis, ne riterių žaidimas, gulinčius spardyti galima ir visiems tai patinka.
- Balsų: 9
Yra geras posakis, čia tik biznis ir nieko asmeniško.