Sveiki, taigi labai ilgai masciau apie si maca. Ir labai jo laukiu. Kagi abiems ekipoms macas labai svarbus. City klubas turi 7 taskus, Napoli 5 ir abu kovoja del patekimo i kita etapa. Sekantis varzovas City klubui bus Bayernas, o Napoliui Villarealis.
Nesu Napolio gerbejas, City gal net labiau patinka. Taip klubo startas geriausias jo istorijoje, Premiere klubas atrodo ispudingai, paskutinese rungtynes 3-1 iveiktas Newcastle klubas. Taciau cempionu lygoje taskai surinkti tik pries Villareali, kuris neturi iskovojes nei tasko ir namuose suzaista lygiosiomis su tuo paciu Napolio klubu. Napolis taip pat laimejo pries Villarealis, suzaide lygiosiomis su Man City, suzaide lygiosiomis su Bayernu namuose, ir tik po atkaklios kovos nusileido Bayernui isvykoje 3-2. Napolis namuose zaidzia gerai (nepralaimi Europos turnyruose nuo 2008) , bei demonstruoja puikia ginyba. Pernai Italai zaide su Liverpooliu namuose ir suzaide lygiosiomis 0-0, tai buvo tik antras kartas kada Italai susitinka su Anglijos klubu namuose. Tuo tarpu Man City klubui isvykos i Italija tikrai nesukelia geru prisiminimu ir pergale jie bandys iskovoti siandien jau ketvirtu bandymu, pernai buvo suzaista lygiosiomis su Juventus klubu 1-1.
- Balsų: 10
Komentarai (2)