Napoli namuose labai stipri komanda ir apskritai siais metais zaidzia tikrai gerai . Nors ir pralaimejo paskutines cempionu lygos rungtynes bet sugebejo imusti du ivarcius isvykoj ne bet kam o bayernui . Man.City paskutines rungtynes Premier lygoj nepaliko ispudzio.Nors ir laimejo 3-1 bet du ivarciai imusti is 11m baudinio. Nera komandoj Tevezo ir iskart tai jaucias . Napoli turi puikius sansus kovoti del patekimo i kita etapa cempionu lygoj bet tuomet turi cia laimeti . Tikiuos ta ir padarys
- Balsų: 45
Noriu taves paklausti, jei nesunku atsakyk, ar tu esi MC fanas?😁
Taip Napoli namie stiprus, bet jie vistiek man yra Tottenham lygio klubas. Kurie dabar turi 3-4 zaiejus kurie tempia kluba, o kada toki klubai kaip Man City, Real, Chelsea ispirks ju zvaigzdes, ir pasibaigs ju svente... Nes kad ir kaip butu sunku pripazint, bet siame sporte be pinigu, toli nenueisi, o Napoli ne is tu kurie gali sau leist pirkt zaidejus po 20-40mil. Todel dabar zut but bando islaikyt tuos ka turi.
Gal biski nuklydau nuo temos 😁 bet manau Napoli dar siemet pasisakos, o vasara bus nupirkti Hamsik su Cavani ir dainele bus sudainuota.
O jeigu labiau i tema, tai Napoli per 7 paskutines varzybas tik 1 pergale iskovoja! Namie irgi geriausiu atveju kas antras varzybas tik laimi...
Aisku vienuse varzybose, bet kas gali nutikt, bet as cia labiau tikiu MC pergale, arba blogiausiu atveju lygiom.
Sorry jei per daug uzsivedziau 😁