Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2011/11/22 02:17 bet title Napoli (Napoli) @280 8/10
 

Napoli namuose labai stipri komanda ir apskritai siais metais zaidzia tikrai gerai . Nors ir pralaimejo paskutines cempionu lygos rungtynes bet sugebejo imusti du ivarcius isvykoj ne bet kam o bayernui . Man.City paskutines rungtynes Premier lygoj nepaliko ispudzio.Nors ir laimejo 3-1 bet du ivarciai imusti is 11m baudinio. Nera komandoj Tevezo ir iskart tai jaucias . Napoli turi puikius sansus kovoti del patekimo i kita etapa cempionu lygoj bet tuomet turi cia laimeti . Tikiuos ta ir padarys

  • Balsų: 45
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

julius

Padėkų: 10

Sekėjų: 8

  • Unitai 13.86
  • ROI 0.17%
  • W% 32.22%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 1096
  • Unitų atspėta: 8338.86
  • W-L-T : 337-709-50
  • Vid. unitų skaičius: 7.60
  • Unitų spėta: 8325.00
  • Vid. koeficientas: 378
 

Unitų pokytis

30241812602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (16)

  • Tai as tik pries du metus futbolu pradejau dometis.
  • Blt tokia ziauri nuojauta kad islygins...
  • Untis # As ir esu city fanas. Jau antri metai. 😄DDDDDDDDD cia geriausia fraze. Taip tu tikras fanas 😄DDD
  • Cavani😡😡!
  • As ir esu city fanas. Jau antri metai. Ir taip pastebejau kad jis nelabai megsta Citcio. 😄 Kaip cia toks klubas gali ateit i PL klubo elita ir ismest jo numiletinius Liveri 😄
  • Bl kaip akivaizdziai Kesminas rodo antipatija City komandai. Kaip napoli musa arba bent jau pavojinga smugi atlieka, tai rekia kaip ispanu komentatoriai, o kaip MC pavojinga smugi (pvz Kolarov) atlieka, jokiu emociju 😄 Plius iki kol neislygino, vos ne kiekvienam sakini prikisinejo ju zvaigzdes ir milijonus 😄
  • Na tada respect jei nebijai statyti pries budamas ju fanu, dekui uz atsakyma, tiek ir te norejau kolkas😉
  • Taip esu. Bet statymams tas turi 0 itakos. Ir kada matau galimybe, visai nebijau statyti pries juos.
  • Bentlley
    Noriu taves paklausti, jei nesunku atsakyk, ar tu esi MC fanas?😁
  • Abi imuš
  • PAemiau city kamuolio kontrole
  • Man irgi uzkliuvo tas sakinys apie teveza. nera skirtumo dabartiniui city\' iui yra jis ar nera. zinat motyvacija del patekimo i kita etapa, galima pameginti city ht/ft 3.2
  • 9 city pergaliu serija turi kazkada baigtis, tai 1x paimti nebent
  • Kiek varzybu MC matei si sezona? Jauciasi Tevez nebuvimas? 😄 😄 😄 Iskart galiu pasakyt, kad arba isvis nemates varzybu arba vos kelias. As nepraleidau dar nei vienu, ir cia yra geriausias komandos startas ju klubo istorijoje! Cia net kvapo nelike apie tevezo trukuma, ir siam sezone nebuvo nei vienu varzybu kuriose jo truko!

    Taip Napoli namie stiprus, bet jie vistiek man yra Tottenham lygio klubas. Kurie dabar turi 3-4 zaiejus kurie tempia kluba, o kada toki klubai kaip Man City, Real, Chelsea ispirks ju zvaigzdes, ir pasibaigs ju svente... Nes kad ir kaip butu sunku pripazint, bet siame sporte be pinigu, toli nenueisi, o Napoli ne is tu kurie gali sau leist pirkt zaidejus po 20-40mil. Todel dabar zut but bando islaikyt tuos ka turi.
    Gal biski nuklydau nuo temos 😁 bet manau Napoli dar siemet pasisakos, o vasara bus nupirkti Hamsik su Cavani ir dainele bus sudainuota.

    O jeigu labiau i tema, tai Napoli per 7 paskutines varzybas tik 1 pergale iskovoja! Namie irgi geriausiu atveju kas antras varzybas tik laimi...
    Aisku vienuse varzybose, bet kas gali nutikt, bet as cia labiau tikiu MC pergale, arba blogiausiu atveju lygiom.

    Sorry jei per daug uzsivedziau 😁
  • Napoli tikrai nepraloš namuose 😁 Tikriausiai lygiosios bus...
  • Sutinku kad napoli tikrai stiprus namie bet galwoji kad man city nenori i kita etapa? pazek kiek pinigu mesta man city kaip kyla jis pasaulio reitinge. nuo sawaitgalio ir nasri jau losia city. tuo labiau norint galwot apie patekima city sn butinai pergales reikia nes kitas macas tai pries bayern o napoli tai willareal. city butina laimet nes jei pralosia tada ragas reik laimet pries bayern ir tiketis kad napoli suklups pries ispanus tai zn kad nelb realu... as uz city 😁