Skyliners ULEB taurėje namuose pralaimėjo lenkų klubui Anwil 65-67,darė daug klaidų.Daug iš jo tikimasi šį sezoną,bet kol kas jie žaidžia tikrai prastai.Ludwigsburg tradiciškai stipriai žaidžia namuose.
- Balsų: 0
Skyliners ULEB taurėje namuose pralaimėjo lenkų klubui Anwil 65-67,darė daug klaidų.Daug iš jo tikimasi šį sezoną,bet kol kas jie žaidžia tikrai prastai.Ludwigsburg tradiciškai stipriai žaidžia namuose.
Komentarai (0)