Tai va ryt turkijos lyga, Besiktas-Ulker imu Ulker pergale , abi komandos be pralaimejimu zaidzia tikrai neblogai , Ulkeris eurolygoi stringa si sezona ir laimejo tik karta pralose 2 kart pabaigose, gerai prie esmes kodel ulker , sudetis DAUK geresne uz besiktaso , vienas minusas ir labai didelis , kad zaidziama isvykoi , bet tokie zaidejai kaip Sefolosha Gist ukic irodis savo verte ir laimes pries besiktasa su deronu priesaki , idomus faktas tas kad praitame sezone pasidalino po pergale isvykose imu Ulker kaskodel manau sia tradicija turi rytoi pratest sekmes
praitu metu tarpusavio ruktynes
BESIKTAS M. FENERBAHCE ULKER 67-74
FENERBAHCE ULKER BESIKTAS 84-92
- Balsų: 24
Komentarai (25)