Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2011/11/04 13:16 bet title Japan (-1.5) sets (Japan (-1.5) sets) @137 6/10
 

World Cup Women: Italy - Japan.
Sis turnyras yra tradicinis, kadangi jis vyksta Japonijoje kas 4 metus. Italija cia gina titula nuo 2007 metu, taciau manau siais metais joms cia cia bus tiesiog neimanoma tai padaryti, kadangi jos i si tunyra atvezavo be savo vienu is geriausiu zaideju, tai butu Piccinini, Ortolani, Leonardi, Guiggi, Ferretti ir Cardullo. Siuo metu itales neblizga ir taip, kadangi Europos cempionate kuris vyko pries menesi buvo uzimta vos 4 vieta ir tai nuvyle visus fanus. Japones pralaimejo Azijos cempionate finalo rungtynese pries kinija 3:1. Jos buvo (5) Pasaulio grand prix cempionata ir (3) Pasaulio cempionate praeitais metais. Komanda islaike beveik ta pacia sudeti, isskyrus traumuotas Yamamoto ir Inoue. Grand Prix cempionate sios komandos buvo susitykusios ir tada rezultatu 3:0(25-23, 25-23, 25-19) laimejo Japonija. Taigi japones zaidziancios namie prie savu ziurovu manau nores pakartoti ta pati rezultatu ir savo sirgaliams padavonoti pirmaja pergale siame turnyre. Sis turnyras yra labai svarbus, kadangi 3 geriausios komandos gaus bilieta i olimpynes varzybas Londone.

  • Balsų: 4
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

tOMYyYYYyY

Padėkų: 108

Sekėjų: 106

  • Unitai 169.38
  • ROI 1.88%
  • W% 52.45%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 1121
  • Unitų atspėta: 9509.38
  • W-L-T : 567-514-40
  • Vid. unitų skaičius: 8.33
  • Unitų spėta: 9340.00
  • Vid. koeficientas: 105.4
 

Unitų pokytis

1801741681621561502025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (5)

  • Nu ciurkos ir pasyvede. 3 seta pradejo tiesiog puikiai vesdamos 6:2 ir tada neaiskus dalykai atsityko joms..
  • 6-3 vede 3 seta, kaip jos taip paleido? na bent jau paprasta galetu iskrapstyti...
  • Nepergyvenkim kolkas. Japones nesamoningas klaidas daro, atiduoda lengvus taskus. Zesim kas bus antram sete.
  • Batai japonems ... is zaidimo matos kad ne ju diena ...😔(
  • Padeta, tikiuos nusimanai 😁