Irako lygis itin zemas, lygiuju su ispanais nereiketu sureiksmint isvis, nes ten ispanu sudetis buvo balaganas ir ispanai atrode tragiskai, bent jau antroje puseje. Norvegai draugiskose gal ir neblizgejo, bet ziurint i rinktiniu vardus ir svedu ar marokieciu pirmu rungtyniu rezultatus, pasidaro aisku, kodel norvegams ten buvo sunku. Bet puolimo potenciala skandinavai jau parode atrankoje, kur varzovus tiesiog sluojo su savo puolimu. Irakas niekuo ne geresne rinktine uz pastarasias.
- Balsų: 3
Komentarai (0)