NRG sukasi bent jau tier1 lygyje kuris laikas, kai FQ dazniausiai zaisdavo pries silpno tier komandas. Aisku, tokios komandos kaip NRG niekada nekelia didelio pasitikejimo, bet manau tokio lygio varzova gali nusiimti. Aisku FQ sitame turnyre irgi atrodo kiek pasikauste, bet manau ziurint i bendra vaizda, NRG puseje galima atrasti kiek daugiau pliusu. Tad, manau verta bandyti juos.
- Balsų: 2
Ant 1-3 buvo 1.6 kof 😄. Funny.
Gg
Ant 1-3 buvo 1.6 kof 😄. Funny.
Gg