Zudbutines Latviu varzybos pries lagaminus susikrovusius Vengrus, pastarieji cempa pradejo smagiai, pasipriesinta Suomijai, Austrijai ir nugaleti Britai (labai svarbu nes ta pergale juos islaike divizijone), bet po to nukrito ratai, 3 pralaimejimai 6-2, 9-0 ir 7-3. Latviai laimi sita graju ir jie uzima 3vt grupeje. Kol Latviai vakar ilsejosi, Vengrai atidavinejo jegas pries Amerikonus 7-3, tai jiema bus b2b grajus, tuo tarpu Latviai bus pailseja ir pasiruose, net ir be tokiu salegu Latviai cia visa galva geresne komanda. Visiskai nenustebintu jog Latviai vieni patys sukratytu 8, bet man Vengru puolimas paliko gera ispudi si cempa ir tikrai negalima atmesti ju indelio galimybes.
- Balsų: 9
Komentarai (2)