Kolkas zalgiris i save nepanasus, bet matau cia tik masiulio kalte, nieko ypatingo feneris nerodo, ir net neabejoju kad kaune matysim visai kitoki vaizda, nes kaune bus ir kitas noras laimet ir turet antras rungtynes namie ir surinkt nemazai pinigu i sekancio sezono biudzeta. Zalgiriui namie tritaskiai kris panasiu procentu kaip reguliariam sezone ir to pilnai pakaks pergalei, saras irgi neskriaus finansiskai zalgirio ir ketvirtos rungtynes neabejoju dar bus
- Balsų: 29
Komentarai (5)