Apmaudu butu nepaimti tokio kofo, nes pirmos varzybos, o dar tiksliau antrasis kelinys buvo visiskas nesusipratimas, per kuri ir buvo pralostos rungtynes. Neskaitant antro kelinio, kuriame Zalgiris pataike 1 metima is 11, grizo i kova ir palaike tikrai nebloga itampa. Tai is esmes sufleruoja, kad komandos apylyges ir tik vieno kelinio duobe, kuria pasinaudojo Fene, nuleme rungtynes. Jeigu bus isvengta si vakara tokiu keliniu kur pralosiama 16 tasku, Zalgiris turetu kovoti del pergales.
- Balsų: 5
Komentarai (0)