Sveiki.
Eurolyga. Playoffai. Feneris prieš Žalgiri. Judam su Žalgirio +6.5 fora.
Visi turbūt matėt rungtynes ir daug kažko čia naujo nepasakysiu. Manau bus padaryta korekcijų ir neleis taip įsimėtyti Biberovic Žalgiris. Net prie -18 Žalgiris atrodė neblogai antroje pusėje ir sugebėjo comebackinti beveik. Plius ir rezervų labai daug - nesužaidė Lo, Sleva, Butkė, tas pats Cisco. Tritaškiai nekrito fatališkai Žalgiriui, kai tai vienas pagrindinių ginklų. Šiandien tikiuosi visai kitokio veido ir šiaip tikiu bus pergalė ir grįšime į Kauną su 1-1, bet saugumo sumetimais imam pliusinę. Sėkmės.
- Balsų: 2
Komentarai (0)