Kaip zaidziant baskams ir dar ju aiksteleje, atrodo per mazas totalas. Barca po baigto sezono Eurolygoje tikrai atvaziuos ne tokiomis nuotaikomis, kad atidirbineti gynyboje, nors Pascualis to ir noretu. Sunku po tokio iskritimo nusiteikti, bet puolime komanda turi zaideju, galinciu uzpult, o ypac zaidziant pries baskus. Nebus Satoransky, bet cia mano akimis dar geriau overiui. Basku zaidimas greitas ir orientuotas i puolima, puikiai jie zino Barca ir jog veldamiesi i letesni krepsini, tik mazintu savo sansus iskovoti pergale.
- Balsų: 5
Komentarai (0)