Sunku isivaizduoti kad pao pralaimetu namie monacui, bet klausimas ar pao nori gauti valencia, atamanas sake kad nenoretu susitikt su valencia pries kuria nelabai sansu turejo isvykoj, o namu pranasumo nera, oly siuo atveju butu gal net parankiau nes nereikia niekur keliaut, zaidi namie, zinai ko tiketis is varzovo, jei pralaimesi skaudu, bet jei laimesi serija tai dvigubas kerstas amzinam priesininkui, atamanas manau megsta ejimus va bank, kalbant apie monaca tai jie turi pakanakmai patyrusiu zaideju galinciu svarbias rungtynes nulauzt, tai nebutu kazkokia super staigmena, juolab ir pao zaidimas nera uztikrintas. Plius privalumas, kad pralaimejus monacui gauni papildoma bonusa antras rungtynes namie, pilna sale, papildomos pajamos, o barsa ar zvezda priimt namie manau jokios dideles rizikos nera ir butu lengva pergale, nes abi tos komandos atrodo tikrai blogai
- Balsų: 13
Komentarai (4)