Na ok, tundra kaip ir labai stringa sitam turnyre, ir dar pliuso zaidzia su stand inu, bet mouz tokia komanda, kuri kazi ar gali kelti jiems sunkumu. Apskritai, mouz sudetis dabar labai idomi, kaip ir atejo neblogas mid zaidejas, bet zaidejai apie ji, dazniausiai buna ant didelio klaustuko, o ir mouzu sekmingas laikotarpis jau turbut praeitis. Nzn, tundra tokiuose zaidimuose manau gali ir atsiskleisti, nezinia koks ju nusiteikimas cia bus, bet pralaimejusi komanda iskrenta ir tundra dar vis manau, kad tokiuose zaidimuose turi pranasuma.
- Balsų: 0
Komentarai (0)