Man cia lygios komandos ir nors rungtynes Partizan arenoje, bet matem, kad net ir pries Zalgiri ta atmosfera nebuvo tokia baisi, kokia ji budavo tuomet kai Partizan zaisdavo solidziai ir turedavo tikslu. Dabar abidvi komandos cia turetu zaisti pakankamai atsipalaidavusios ir rungtynes turetu buti labiau orientuotos i puolima. Butent cia baskai yra patikimesne komanda ir turinti daugiau opciju. Partizan truksta zaideju puolime, ypac po sezone ivykusiu pokyciu su amerikieciais. Laukiu atkaklios kovos.
- Balsų: 9
Komentarai (0)