Petravičius kol kas demonstruoja labai gerą sportinę formą. Jau dabar aišku, kad rungtynėse nežais Žukauskas, tad Žalgirio ir taip silpnoka priekinė linija atsiduria biednoje situacijoje ir Grigui lieka trys pasirinkimai: 1. įleisti į aišktę naujoką Bradley, tik penktadienį vakare į Lietuvą atskridęs krepšininkas bus švelniai tariant "prastos" sportinės formos ir nemanau ar treneris ilgai laikys jį aikštėje. Visiškai neaiškūs šio žaidėjo gynybiniai sugebėjimai, sunku pasakyti ar tai bus lygiavertis varžovas Petravičiui. 2. skirti gerokai daugiau laiko Motiejūnui, nors šio krepšininko laukia šviesi ateitis, jam tikrai neužteks nei jėgos nei patirties grumtis su Petravičiumi, be to dar gali suveikti "baimės faktorius"😁, ir tikėtina, kad Donatas šiek tiek prisibijos savo galingo oponento. 3. statyti į centro poziciją Jankūną arba Juraką, tokiu atveju tiesiog gali pritrūkti ūgio, o žinant, kad Petravičius be problemu grumiasi ir su už save aukštesniais varžovais, tai prieš žemesnius už save Marijonui neturėtų kilti problemų.
Vienintelis neaiškumas yra ar Ryto treneris nesugalvos kokios tai netikėtumo taktikos ir neskirs daugiau laiko Batistai ir Anisimovui, tačiau tai yra mažai tikėtina, nes Batista dar neatgavo optimalios sportinės formos, o mesti Anisimovą į kovą pragariškoje halės atmosferoje yra mažų mažiausiai rizikinga. Jeigu nebus netikėtumų, Rytas ko gero ir toliau naudos pick'n'roll derinius su Petravičiumi, tad Marijonas turės galimybę pasiimti liūto dalį taškų prieš išretėjusią Žalgirio gynybą.
Sėkmės ir gražių rungtynių! 😉
- Balsų: 0
Komentarai (2)