Turbut kodel gi ne. PR komanda siuo metu zaidzia gerai, duoda kovos tiek tier1 komandoms, tiek visoms kitoms. 1W visai neseniai dar buvo nebloga komanda, bet siuo metu sakyciau, kad ju forma yra zymei prastesne. Siaip, manau PR siuo metu yra geresne komanda, bet turnyro stadija nera pati tinkamiausia dar, tai cia viskas priklausys nuo ju nusiteikimo.
- Balsų: 0
Komentarai (0)