Abi mėgsta greitą žaidimą, abejoms ekipos praktiškai nerealu kovoti dėl Play in turnyro. Tad manau kiek bus daugiau atsipalaidavimo, nei vietiniuose turnyruose ir rotacija didesnė naudojama. Faktas, kad niekas pergalės paprastai neatidavinės, bet visumoje visas žaidimas paremtas puolimu ir čia pagaudyti didesnę forą manau yra prasmės.
- Balsų: 0
Komentarai (0)