Auga čia tas koeficientas kaip ant mielių ir kodėl gi nepabandžius, ypač kai taip sukilo. Gerai atrodo Žalgiris, lyderiai pagavę žaidimą ir faktorius, kad žaidė rinktinėse ne vienas pervertintas, nes kaip tik būti ritme gali būti dar svarbiau nei tiek laiko be krepšinio. Valencia visi ilsėjosi, tai neaišku kokios formos bus, dažnai būna po langų, komandos kuriose niekas nežaidė, grįžta ne ritme ir prireikia kelių rungtynių, kad vėl savo formą demonstruotų.
- Balsų: 7
Komentarai (1)