Na turbut galima sakyti, kad siuo momentu, abi komandos yra panasaus lygio. 3DMAX siaip komanda kuri nelabai randa savo zaidimo paskutiniu metu, o GG komanda, turi zaideju kurie anksciau buvo geri, bet paskutiniu metu nieko gero neparodo. Manau, bent siuo atveju, zaidimas yra 50/50 ir GG cia gali kabintis i pergale.
- Balsų: 1
Komentarai (0)