Nzn, aurora visai neblogai atrodo ir manau cia glai kabintis i pergale. Furia labai jau banguotai zaidzia, o ir sitame turnyre nerodo labai geros formos. Aisku, zaidimas daznai pasikeicia tokiame etape, bet aurora manau viska turi cia, kad nugaleti. Komandos tarpusavyje irgi sakyciau zaide visai senokai, tai bent ziurint i aurora zaidima, manau nemazai pliusu galima izvelgti i ju puse.
- Balsų: 1
Komentarai (0)